Пасажирські перевезення по Україні та Кіровоградській області – один з основних напрямів роботи компанії «Імперія-Авто». Империя-Авто. Регулярные рейсы по Украине
Регулярні рейси по Україні здійснюються автобусами підвищеної комфортабельності Volvo, Neoplan, Volkswagen, Mercedes, з пасажиромісткістю на 49, 52, 54, 67 місць, які оснащені кондиціонером, холодильною камерою та телевізором.
До екіпажу кожного автобусу,
окрім надійних та досвідчених водіїв входять ввічливі та уважні стюардеси, які будуть до Ваших послуг впродовж всієї подорожі – допоможуть розміститися, приготують напої, бутерброди і при необхідності нададуть першу медичну допомогу.

      Плануючи яке-небудь свято, семінар, конференцію, корпоративний відпочинок, займаючись організацією екскурсій або туристичних подорожей, Империя-Авто. Аренда автобусовкожен бажаючий може скористатися можливістю замовити автобус.
      У будь-який слушний для Вас час ми надамо комфортабельний автобус необхідної місткості, з досвідченим водієм за конкурентоздатними цінами.
        Ви можете сплатити автобусне перевезення будь-яким зручним для Вас способом – як за безготівковим так і за готівковим розрахунком.

Зверніть будь-ласка увагу на наступне:
для задоволення потреб в перевезенні пасажирів, компанією відкриваються додаткові рейси у передсвяткові, святкові та вихідні дні з урахуванням активності пасажиропотоку і інтересів мешканців та гостей міста. Тарифи на додаткові рейси на 25% дорожче ніж на регулярні рейси STANDART-класу.

Автобусні пасажирські перевезення від «Імперії-Авто» – це надійність, комфорт та безпека.