Свою діяльність сервісний центр «ІМПЕРІЯ-АВТО» розпочав у 1995 році в місті Кіровограді, на базі суб'єкта підприємницької діяльності, який займався перевезенням пасажирів, ремонтом та обслуговуванням транспортних засобів. Перевезення виконувалося у межах м. Кіровограда, а згодом по області і Україні.

       У 2003 р. на базі Сервісного центру «ІМПЕРІЯ-АВТО» відкрито товариство з обмеженою відповідальністю «Автомобільна компанія «ТРАНСПОРТНІ ЛІНІЇ УКРАЇНИ», що була створена як оператор пасажирських перевезень для виконання головного завдання поставленого державою перед перевізниками всіх форм власності – покращення безпеки та сервісу пасажирських перевезень.
       Директором підприємства стає Антоніна Леонідівна Овчар.
       З моменту створення підприємство є членом Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, засновником обласної організації роботодавців автомобільного транспорту.

       Тоді, коли молода Україна, як європейська держава переживала важкі часи, а транспортні підприємства галузі були не в змозі відповідати новим вимогам безпеки та сервісу, керівництву було зрозуміло, що майбутнє лише за тими підприємствами, які будуть мати власну матеріально-технічну базу і транспортні засоби підвищеної комфортності.
       Тому у 2005 р. було збудовано базу з технічного обслуговування автобусів, яка має ремонтні майстерні, опалювальні бокси для ремонту автобусів різних типів, спеціалізовану мийку, де обслуговуються автобуси після кожного рейсу, кімнату відпочинку водіїв, контрольно-технічний пункт для проведення передрейсових та післярейсових технічних оглядів транспортних засобів, спеціально обладнаний кабінет для проведення медичних оглядів водіїв та територію для відстою автобусів під охороною.