Сьогодні підприємство має чималий досвід в організації та виконанні міських, приміських та міжміських маршрутів.

    Дуже ретельно підібрано кваліфікований колектив дипломованих спеціалістів в галузі транспортних перевезень, до якого входять інженерно-технічний персонал, слюсарі та водії високого класу майстерності.

       Весь рухомий склад підприємства відповідає екологічним і безпечним нормам Євро-2 та Євро-3. Станом на 2011 рік “Автомобільна компанія “ТРАНСПОРТНІ ЛІНІЇ УКРАЇНИ” налічувала понад 30 автобусів відомих світових марок VOLKSWAGEN, VOLVO, MERCEDES та NEOPLAN, підвищеної комфортабельності, де в салонах класу «ЛЮКС», встановлені телевізори, DVD-плеєри, працює система кондиціювання, в зручних кріслах яких, можна не лише відпочити, а й переглянути цікаві фільми, послухати приємну музику. Стюардеси на час подорожі пропонують гарячі та прохолодні напої, надають пасажирам, при необхідності, всю інформацію стосовно маршруту руху.

        Керівництво багато уваги приділяє кваліфікації водійського складу: обладнано сучасний клас безпеки дорожнього руху, систематично проводяться заходи із запобігання ДТП, продовжується благоустрій побутових приміщень.

       У 2010р. було відкрито власний центр діагностичного обслуговування колісних транспортних засобів, де проводиться комплексна перевірка систем автомобілів різних марок, на наявність існуючих в них проблем та несправностей. Сучасна діагностика дозволяє зробити оцінку реального стану вузлів та оцінити загальний стан транспортного засобу.

       Для покрашення сервісу надання послуг з перевезення пасажирів, на підприємстві працює додаткова цілодобова диспетчерська служба, цілодобова служба прийняття, видачі і доставки багажу, постійне цілодобове чергування резервного автобусу і водіїв, цілодобовий режим роботи бригади технічної допомоги з обслуговування міжміських, приміських і міських маршрутів. Завдяки створенню цілодобової диспетчерської служби досягається тісна співпраця між підприємством як оператором на ринку перевезень та пасажиром, що дозволяє в найкоротші строки реагувати на якість обслуговування маршруту та стрімку зміну ринку сезонних перевезень, що диктується, насамперед, споживачем наших послуг - пасажиром. Для здійснення основної діяльності, обслуговування міжміських, міжобласних маршрутів за напрямками: Київ, Дніпропетровськ, Ялта, Севастополь, Градизьк, внутрішньообласних міжміських маршрутів Кіровоград – Світловодськ, та приміських маршрутів Кіровоград-Знам`янка, підприємство використовує автобуси підвищеної комфортабельності MERCEDES, VOLVO, NEOPLAN, VOLKSWAGEN.

        Для забезпечення конкурентоздатності на ринку перевезень та виконання пріоритетних завдань розвитку галузі, підприємством постійно оновлюється рухомий склад. Так, в 2011 році було придбано 5 транспортних одиниць іноземного виробництва, відомих світових марок MERCEDES та VOLKSWAGEN.